Disqe per benc 15

Shitet nga: KELI 25 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
dsqe 15 jane ne gjendje shume te mire te pa perdorure ne shqiperi.pershtaten per cdo makine qe eshte me 5 dadicek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim