Disqe per b class dhe c class

Shitet nga: Beni 19 Nën 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqet jame gati te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim