Disqe per BMW

Shitet nga: Arlind 15 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe per BMW 15'tshe cmimi 200 mi Lek ose ndrrohene disqe per golf 5 17 sportive ose origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim