Disqe per Golf 4 Sport

Shitet nga: Dionis 02 Maj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Disqe per Golf 4 Sport.
Disqet jan ne gjendje te mire ,shiten thjeshte per arsyeje mosperdorimi.
Disqet jan Sport BBS 17
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim