Disqe origjinale peugeot

Shitet nga: dashi 14 Krr 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shess disqe origjinale peugeot me 4 dadiceke , 15' .. Ne gjendje sh te mir pa asnje demtim apo. Gervishtje. Cmimi : 80 euro I diskutueshem..(Disqet jane pa goma)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim