Disqe origjinale BMW 17"

Shitet nga: Robert Preci 13 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Disqe origjinale BMW seria 3 17". Disqet jan ne gjendje te mire, Shiten bashke me goma te perdoruara,
Jan te palyera ndonjehere, Cmimi 25000 lek i diskutueshem, Per cdo info te metejshme kontaktoni 0695565550
Disqet ndodhen Tirane. Shiten per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim