Disqe origjinal per land rover discovery 2002 16"

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes disqe origjinal per land rover discovery 2002 16" jane ne gjendje shume te mire te sapoardhur nga it.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim