Disqe origjinal 18 per VW Touareg v6 v10 Audi Q7

Shitet nga: Mariglen 27 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disqe 18 te pa perdorur ne Shqiperi , te sapoardhur nga Italia , i shes per mospershtatje tek makina ime Touareg R5 , disqet jane zere te pa perdorur , i jane marr Touareg V10 originale 2010 , vetem 10 mije kilometra kishin bere , kush eshte i interesuar te kontakoj dhe te perfitoj nga kjo oferte ! Diszet ndodhwn ne Fier. Vetem disqet shite 500 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim