Disqe me goma90% 18

Shitet nga: 0692763885 23 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 disqe me goma90% 18 inc per 250 mi lek .....jo kurioza
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim