Disqe makine

Shitet nga: Fatmir Bukaci 18 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten disqe sport BBS 17
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim