Disqe keskin universale me 4 vrima , R16 9j t..

Shitet nga: geni 18 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe me bordur keskin universale per te gjitha makinat me 4 dadicek , rezja 16 dhe 9j te gjera , disqet bejn per golf , ford , audi , bmw , renault , opel , fiat , pexho , etj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim