Disqe&goma 17

Shitet nga: Edi 29 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe & goma 17"200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim