Disqe golfi 4, nr 17

Shitet nga: Golf 11 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disce golfi 4, nr 17
ne gjendje perfekte +355 67 453 4538
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim