Disqe fordi te 2005 me 5 dadioqeke 25000 leke

Shitet nga: aldiklajdi 29 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe fordi te 2005 me 5 dadioqeke 25000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim