Disqe dhe goma BENZI

Shitet nga: aldiklajdi 25 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe dhe goma BENZI 205 55 16 20000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim