Disqe bmw 17

Shitet nga: erion 18 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan ne gjendje te mir . . .

shiten me gjith goma . . .

disqen nuk kan gervishtje trotuari . . .

Cmin i padiskutueshem . . .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim