Disqe benzi origjinale 15'

Shitet nga: dashi 02 Qer 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe origjinale benzi 15',ne gjendje te mire si ne foto.(Disqet jane pa goma)..cmimi : 50 euro I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim