Disqe benzi 17

Shitet nga: aldiklajdi 29 Sht 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe benzi 17 pa goma 25000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim