Disqe benzi 15,pa goma

Shitet nga: aldiklajdi 29 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe benzi 15,pa goma.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim