Disqe bbs motor sports

Shitet nga: Luftim 10 Krr 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe bbs motorr sports
3 cop njeri eshte i demtuar
Bashke me gomate reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim