Disqe amg

Shitet nga: Disqe 15 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe amg origjinale me gjith goma 18, ne gjendje shum te mire te ardhur nga gjermanija vetem per ti montuar ne makin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim