Disqe alumini classic 16'' per E Class

Shitet nga: Klodian 10 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe alumini klasike per mercedes Benz e class 16" ne gjendje te mire.30.000 leke te reja, cmimi I pa diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim