Disqe alumini 16

Shitet nga: Sergi 18 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 disqe alumini 16 origjinal MB bashke me 4 goma Michelin pilot..disqet jane ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim