Disqe X6 19

Shitet nga: menelaos muca 30 Tet 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe X6 per vetem 500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim