Disqe Volswagen

Shitet nga: Disqe 10 Jan 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Volswagen / Audi
225/35/19
Ne gjendje shume te mire dhe 4 goma te reja

300 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim