Disqe Porsche

Shitet nga: Bledi 20 Nën 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe te pa perdorur ne Shqiperi te sa po ardhur 4 cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim