Disqe Origjinale Benz A-Classi & C-Classi R15

Shitet nga: Nino 20 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Alumini Origjinal A-class ose C-class 150mij leke
Disqet jan ky model qe ka A-classi ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim