Disqe Mercedes Benz

Shitet nga: Enea 20 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqet jane nr 16 te sapo lyer me goma pireli 80% 205 , 55 . Te interesuarit te dergojne sms ne nr e tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim