Disqe Mercedes Benz me goma Pirelli.

Shitet nga: enea 21 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqet jane 16 me goma Pirelli 205/55 . 80%
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim