Disqe GTI per golf

Shitet nga: disqe golfi GT 21 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe golfi GT origjinale 17
4 disqe me gjith goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim