Disqe BMW x3 R17

Shitet nga: enio 28 Krr 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 disqe BMW x3 pa goma
250 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim