Disqe Amg

Shitet nga: Disqe amg 24 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Disqe 17 Amg per Mercedes Benz te cdo lloji. te interesuarit te kontaktojn 069 34 88 965. Disqet jan vendosur ne makine sa per foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim