Disqe Alumini Star

Shitet nga: Ledi 20 Nën 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 disqe alumini per mercedes benz c class 203 apo modele te tjera R 16 ne gjendje shume te mire. Dy jane me goma dimri. Ardhur nga gjermania.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim