Disqe Alumini r17

Shitet nga: Genti 29 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
OKAZION.. SHITEN 4 DISQE ALUMINI r17
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim