Disqe 18 audi 2013

Shitet nga: Alban 02 Krr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe 18 per audi vw .me goma dhe 4 te tjera rezerv ose nderroen me te tjer ose me 17 ::ose 16. 250 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim