Disqe 18 Bmw

Shitet nga: Cani 15 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe per bmw 18 - 2 te paret normal dy mbasemet te gjera 80% goma 200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim