Disqe 15

Shitet nga: XXXXXXXXX 21 Nën 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe 15 perfekte , te sapo lyera . me gjith goma shum pak te perdorura 180 mij lek te vjetra .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim