Disqe 15 Per Benz

Shitet nga: Geni 15 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4disqe bashek me goma disqet jan ne gjendje perfekte po ashtu edhe gomat shiten per arsye mosperdorimi flm cel 0682032323 0688119119 350mileke
FB Robbib Buci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim