Disq per bmw te reja 225 55 r15

Shitet nga: michelin 22 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma michelin per bmw te reja e te paperdoruara asnjeher 225 55 r15
Kemi dhe goma te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim