Disje 17 mom per benz pasat golf 5 me goma

Shitet nga: Joni 20 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disje 17 mom me gjith goma ne gjendje shum te mire. Per benz,pasat ,golf 5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim