DISQE 15 PER OPEL DHE BENC

Shitet nga: keli 25 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DISQE 15 te cromuar ogjinal pershtaten per cdo makine qe eshte me 5 dadicek
TE SA PO ARDHURE NGA GJERMANIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim