5 disqe per xhip alumini kanadez

Shitet nga: v lamaj 07 Sht 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe alumini per xhip
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim