4goma 195-65-15

Shitet nga: Aldi klajdi 13 Nën 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat keto ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim