4Goma Disqe Benz Evo 245-45-17 mishelin

Shitet nga: Aldi klajdi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Diqe dhe goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim