4 goma 225-45-17 CONTINENTAL

Shitet nga: Klajdialdi 17 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim