4 disqe benzi 16 205 55

Shitet nga: aldiklajdi 21 Tet 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 disqe benzi 16 205 55 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim