4 disqe 15 BMW seria 3. Cmimi 15.000 lek te reja.

Shitet nga: Endri 21 Nën 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 disqe 15 BMW seria 3. Cmimi 15.000 lek te reja.Me goma plus 12.000 lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim