4 Goma x6 r20

Shitet nga: Mikel 24 Nën 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4goma x 6 r 20 2 te para te ngushta dhe 2 te pasmet me te gjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim