4 Goma X5.Ml 255-55 19. M+S gudier gjermani 80%

Shitet nga: Klajdialdi 02 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma. 4×4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim