4 Goma Sportive 195-50-16

Shitet nga: Klajdialdi 12 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 LEK   3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat keto ne foto te ardhura nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim